, ,

Lõks

23,00 

Autor: Ing W. Land 
Illustratsioonid: Ing W. Land 
Kaanefotod: Nele Tasane
Keeletoimetaja: Maie Torim
Küljendus ja kujundus: Kaupo Torim
Lehekülgi: 328
Formaat: kõvakaaneline
Värvilisus: must-valge
Mõõdud: 167×234 mm
ISBN: 9789916978634
Ilmumisaasta: 2023

Kategooriad: , ,

Selles ajaloolis-müstilises romaanis on kõike, mida kaasahaaravast raamatust oodata: põnevust, müstikat, ajalugu, võlukunsti, alkeemiat, üllatavaid süžeepöördeid, armumist ja armastust.

18aastane eesti neiu Ingely sõidab vanemate õhutusel kaheks nädalaks väikesesse Lõuna-Prantsusmaa kalurilinna isa äripartneri vana sugulase hooldajaks ja ühtlasi keeleõppereisile. Kohale jõudes selgub, et madam Dupont on tegusam kui Ingely ette kujutas ning et lisaks vanadaamile elab majas veel ronk Marado ning maailmade vahel lõksus olev vaimolend (mitte segi ajada kummitusega!) härra Duggommier, kellega kohtumise järel hakkab Ingely ajas rännates härra sajandite taguseid tegusid parandama.

Autentsed kohakirjeldused, ajaloolised faktid ja Lõuna Prantsusmaaga seotud legendid segunevad selles loos müstiliseks ajaväliseks kogemuseks, milles segunevad alkeemikute avastused, igavese nooruse eliksiiri otsingud ning lisaks nimetatuile mitmed teised tegelased, kes aegadevahelises ruumis lõksus.

Nende kõigi keskel loob Ingely ajaloosündmustele uusi lõpplahendusi kuni jõuab iseendani ja oma saatust mõjutava otsustava valikuni.

Autori illustratsioonid viivad lugeja vanu fotosid meenutavasse lummavasse maailma.

Kel soov suve pikendada, pisut prantsuse vaibi tunnetada ning keda ajalugu ja ajas rändamine elevile ajab, siis see on SEE raamat, mida lugeda. Romantikat ja südamevalu saab kauba peale.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…