,

Liis Saar “Graafilise disaini näpunäited – abiks algajale kujundajale”

16,00 

Autor: Liis Saar
Toimetajad: Maie Torim, Mai Torim ja Kaari Varipuu
Kujundus ja küljendus: Liis Saar
Lehekülgi: 104
Formaat: kõvakaaneline
Värvilisus: värviline
Mõõdud: 170×240 mm
ISBN:  9789949744473
Ilmumisaeg: 2021

Kategooriad: ,

Raamat on mõeldud kõigile neile, kel on vaja mõnikord midagi kujundada, kuid kes pole seda eraldi õppinud.
See pole üksnes neile, kes aeg-ajalt hädas sotsiaalmeedia reklaami valmistamise või kiiresti vajamineva plakati loomisega.
See raamat on mõeldud ka neile, kes peavad töötama erinevate dokumentide, uudiskirjade, veebilehtede, ettevõtet tutvustavate esitluste või trükistega ning neid visuaalselt atraktiivsemaks muutma. Seega jah – oled sa sekretär, assistent, turundaja või kommunikatsioonispetsialist, infotöötaja, väikeettevõtja, MTÜ vabatahtlik, õppur või keegi, kes lihtsalt huvitub graafilisest disainist – see raamat on sulle.

Autor on turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas töötanud viimased 10 aastat, tõusnud spetsialistist turundusjuhiks, pakkunud erinevatele ettevõtetele kujundusteenuseid ning puutunud oma töös kokku paljude erinevate kujunduseksimustega – siit ka raamatu kirjutamise idee ja vajadus.

Eesti keeles on kujundusteemalisi käsiraamatuid ilmunud vähe (viimati ca 10 aastat tagasi) ja needki kuuluvad tõlkekirjanduse alla, keskenduvad liiga detailselt kujundusprogrammidele ning pole mõeldud inimestele, kes teevad kujundustöödes alles esimesi samme.

Liis Saar annab oma raamatus lihtsalt ja arusaadavalt edasi peamised kujunduspõhimõtted, praktilised nõuanded erinevate kujunduste loomiseks ning viited tasuta veebirakendustele.

Head lugemist!

Sulle võib meeldida ka…