E-poe ostutingimused

Ontore OÜ
Aadress: Lageda tee 22, Vaela, Kiili vald, Harjumaa 75413
Registrikood: 11173152
Telefon: 511 6923
e-post: info@torekirjastus.ee

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad ostudele e-poest aadressil www.torekirjastus.ee
E-poes on raamatute juures nende tutvustus ja hind, millele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Summa (eurodes) kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine
Raamatu tellimiseks lisa see ostukorvi, täida nõutud andmeväljad ning vali sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatava summa saab tasuda pangalingi kaudu.
Leping jõustub tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole.
Kui tellitud raamatut pole võimalik tarnida, teavitatakse ostjat sellest esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine
Raamatu saatmiskulud kannab ostja ning selle hinnainfo on näha saatmisviisi valikut tehes.
Eesti-sisesed saadetised jõuavad sihtpunkti tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul.

Taganemisõigus
Tellimuse kättesaamise järel on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul (ei kehti juriidilisele isikule). Tagastamisõiguse kasutamiseks tohib raamatut kasutada üksnes nii, nagu on see lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui raamatul on kasutamise või kulumise märke, ei saa raamatut e-poele tagastada.
Raamatu tagastamiseks tuleb selle ostmisest taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul raamatu kättesaamisest saata aadressile info@torekirjastus.ee. Vormi leiad siit.
Tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui e-pood saatis vale raamatu. Ostja peab raamatu tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et on sel perioodil raamatu transpordiettevõttele üle andnud.
E-pood võib keelduda tagasimakse tegemisest kuniks pole lepingu esemeks olevat raamatut tagasi saanud. On see kohal, tagastab ta ostjale kogu lepingu alusel saadud summa. Kui aga ostja on valinud e-poe pakutud raamatu kättetoimetamise viisist erineva ja kallima, ei pea e-pood tavapärast kättetoimetamise viisi ületavat maksumust tagastama.
E-raamatuid tagastada pole võimalik.

Pretensiooni esitamise õigus
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul e-poe poole, saates kirja aadressile info@torekirjastus.ee. E-pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul. E-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba ostjale üleandmist.

Isikuandmete töötlemine ja otseturustus
E-pood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid, tehingute andmed) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. E-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele üksnes raamatute kohaletoimetamiseks (nt pakiautomaadi puhul piisab üksnes telefoninumbrist).
E-pood saadab ostja e-maili aadressile uudiskirju ning pakkumisi juhul, kui ostja on nõusoleku märgiks eraldi lehel oma e-posti aadressi sisestanud. Mõistagi on ostjal igal ajal võimalik nendest loobuda.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on e-poele pretensioon, tuleks see saata aadressile info@torekirjastus.ee või helistada 511 6923. Kui kokkuleppele ei jõuta, on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Ostja kaebuse läbivaatamine on komisjonis tasuta. Kui ostja soovib, on tal siit võimalik pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendavasse veebikeskkonda.